(Edukira Joan)

Logotipo navarra.es

Castellano | Euskara | Français | English

Bilatzaile erabili!

Edukirako tresnak

Ezagutzera eman

  • Meneame
  • Delicious
  • Google
  • Facebook

Ikusi egun honetako albiste gehiago

Nafarroako Lanbide Heziketako Sari Bereziak eman dituzte, 2007-2008 ikasturteari dagozkionak asteazkena, 2009.eko martxoak 18

Emaitza akademiko onenak saritzen dira


Premios extraordinarios de Formación Profesional. 1

Estos Premios han sido creados por el Departamento de Educación del Gobierno de Navarra como reconocimiento oficial al esfuerzo, trabajo y dedicación del alumnado que finaliza los estudios de Formación Profesional, premiando la excelencia académica 1. ( irudia handitu )

Carlos Pérez-Nievas Hezkuntza kontseilaria buru zela, gaur goizean, Nafarroako Jauregiko Tronuaren Aretoan, Lanbide Heziketako eta Arte Plastikoetako eta Diseinuko sari bereziak emateko ekitaldia egin da. Heziketa-zikloetako hemezortzi ikaslek jasoko dituzte sariak, erdi mailakoek eta goi mailakoek, 2007-2008 ikasturtean Nafarroako hezkuntza-zentroetan emaitza akademiko onenak lortu zituzten eta..

Sari horiek Nafarroako Gobernuko Hezkuntza Departamentuak sortu zituen Lanbide Heziketako ikasketak amaitzen dituzten ikasleen ahalegina, lana eta dedikazioa modu ofizialean aitortzeko, bikaintasun akademikoa sarituz.

Goi mailako ikasle bakoitzak 600 euro jasoko ditu, eta erdi mailako ikasle bakoitzak, 400 euro, baita diploma bat ere.

Sariak emateko, epaimahaiak ikasleen espedientea eta egindako ikasketekin zerikusia duten beste meritu akademiko eta profesional batzuk hartu ditu kontuan.


Premios extraordinarios de Formación Profesional. 2

Estos Premios han sido creados por el Departamento de Educación del Gobierno de Navarra como reconocimiento oficial al esfuerzo, trabajo y dedicación del alumnado que finaliza los estudios de Formación Profesional, premiando la excelencia académica ( irudia handitu )

Hurrengo hauek dira saridunak:
Erdi mailako zikloetan: Ana Aguirre Lamas (Iruñako Arte Eskola), Iván Almería Gonzalo (Iruñako Nekazaritza eta Basozaintzako I.E.S.) Miguel Ángel Diago Pejenaute (Tuterako ETI Zentro Integratu Politeknikoa), Argoitz Domench Aristu (I.E.S. Lekaroz-Elizondo), Raquel Poveda Lasheras (C.P.F.P. Carlos III C.T. Iruñan), Patricia Tello Jiménez (C.P.F.P. Mª Inmaculada Iruñan).


Goi mailako zikloetan: Raquel Adán Cabezón (San Adrianeko I.E.S. Ega), Katerin Alonso Ilundain (I.E.S. Ibaialde-Burlata), Javier Arrivillaga Andueza (I.E.S. Toki Ona Beran), Julio Ramón Canal Rincón (Iruñako Donapea Zentro Integratu Politeknikoa), Borja Fernández Palacio (Iruñako Donapea IES), Patricia Lazcano Iztueta (Iruñako I.E.S. Adaptación Social) Javier Enrique Leoz Arina (Iruñako Virgen del Camino Zentro Integratu Politeknikoa), Jorge Pérez Lasheras (Iruñako María Ana Sanz I.E.S.), Ana Pérez López (Tuterako ETI Zentro Integratu Politeknikoa), Laura Pérez Sesma (Iruñako I.E.S. Sanitaria), Sandra Sánchez Martínez (C.P.F.P. Cuatrovientos), Mario Vergara Lizaso (Iruñako Nekazaritzako eta Basogintzako I.E.S.).
Dokumentazioa:
Audioa
Bideoa

Nafarroako Gobernua

Jar zaitez gurekin harremanetan | Erabilerraztasuna | Lege abisua | Webaren mapa